Бібліотека

Голодомор 1932 – 1933 років в Україні – жахлива сторінка нашої спільної історії. У бібліотеці оформлено книжкову виставку до Дня пам`яні жертв голодомору щоб ознайомити учнів з геноцидом нашого краю.

Голодомор 1932 – 1933 років в Україні

          

 

 

День Козацтва

Спільно з викладачами у бібліотеці відбулася тематична година де учням розповідалося про героїв фронту і тилу. Було підтримано бойовий дух українського народу. До уваги учнів була представлена книжкова виставка.

                           

 

День відповідальності людини

Щороку всередині жовтня вшановуємо пам`ять Богдана Гаврилишина який створив світовий майданчик для спілкування осіб найвищого рівня та був видатним ученим із менеджменту. Щоб ознайомити учнів з його діяльністю у бібліотеці було оформлено виставку з його автобіографією та життєвою дорогою і всі бажаючи ознайомились з нею.

                                                                                                                           

 

Творчість Михайла Грушевського

Учнів було ознайомлено завдяки книжковій виставці з діячем М. Грушевським та його творами, ці твори представляють друковану спадщину різних етапів наукової та громадської політичної діяльності визначного українця. 

Постать Михайла Грушевськоо є досить значущою в державотворенні нашої країни. Він був професором історії, науковцем, політичним діячем, публіцистом, головою Центральної Ради, академіком та автором понад 2000 наукових праць. Наше завдання зберегти історичну спадщину для прийдешніх поколінь.

 

День гідності і свободи

Цей день є символом боротьби і перемоги, єднання заради найвищих ідеалів цивілізованого світу. Ця революція гідності повернула людям віру у цінності свободи, гідності та самопожертви. До знакової події було формлено патріотично-книжкову виставку.

              

 

 

День Незалежності

24 серпня країна святкувала свою Незалежність. Історія здобуття Україною незалежності надзвичайно складна і довга, і знати її – це наш обов`язок. З цією метою в бібліотеці розгорнуто книжкову виставку, вона викликала жвавий інтерес до історії України.